כתיבת עבודות אקדמיות

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

מהי עבודה אקדמית?

מטרתה של כתיבת עבודה אקדמית היא להכיר לסטודנטים את עולם המחקר ולהעניק להם הזדמנות לפתח מיומנויות חקר ולמידה משמעותית, היא מהווה חלק מהמטלות האקדמיות ויכולה להכיל מספר קטן של עמודים או עשרות עמודים ויותר.

כתיבת עבודות אקדמיות מהווה אמצעי לבחון את היכולות המחקריות של הסטודנט כגון: איסוף חומרים מחקריים ומאמרים, ארגון שאלות מחקר והשערות מחקר, יכולת אינטגרציה של התכנים הנלמדים והסקת מסקנות מול הספרות התיאורטית.

במסגרת שירותי העסק, אנו מעניקים סיוע בעבודות אקדמיות, עריכה לשונית, כתיבת הצעת מחקר, מטלות, ממ"נים, רפרטים, וכן עבודות סמינריוניות המהוות עבודות אקדמיות גדולות יותר.

אני מציעה סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות בכל נושא ובכל תחום בהתאם לדרישות האקדמיות ובהתאם לדרישות הקורס הנלמד, החל משלב חיפוש הביבליוגרפיה, כתיבת הצעת המחקר ועד להגשת העבודה המלאה על כל חלקיה כגון מבוא, סקירת ספרות, דיון, סיכום וביבליוגרפיה.

מדוע לפנות אלינו לעזרה במהלך כתיבת עבודות אקדמיות?

סיוע אקדמי מתבצע אישית מול הלקוח ע"י מנהלת החברה כדי להבטיח שירות ברמה הגבוהה ביותר והטובה ביותר בארץ.

צרו קשר עוד היום וחסכו זמן יקר ע"י קבלת סיוע מקצועי ממני בכתיבת עבודות אקדמיות מקצועיות. אני בעלת תואר שני וניסיון של שנים בכתיבה של עבודות אקדמיות. אני מבטיחה ללקוחותינו עמידה בדרישות העבודה באופן מלא ולסיוע ברמה גבוהה של כתיבת עבודה אקדמית מקצועית, איכותית ובשירות אישי ומסור מכל הלב במהלך כל העבודה, מתחילתה ועד סיומה, גם לאחר הסדרת התשלום.

על מנת להפיק את התועלת המירבית ללקוחותינו במהלך סיוע של כתיבת עבודות אקדמיות אתם מקבלים שירות אישי במהלכה של כל העבודה כדי לוודא עמידה בדרישות הקורס ודרישות העבודה המבוקשת. כל בקשה במהלך העבודה מטופלת מיידית ובצורה יעילה, באופן מוקפד ביותר. אתם מוזמנים לבדוק את עמוד לקוחות והמלצות באתר ולהווכח בעצמכם.

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר!

כללים בכתיבת עבודות אקדמיות

הכללים לכתיבת עבודות אקדמיות אינם קבועים ומשתנים בין המוסדות האקדמיים השונים בהתאם לדרישות המרצים, אך קיימים מספר קווים מנחים שכדאי לפעול לפיהם:

רצוי לבחור נושא הקרוב ללבכם, כך חווית המחקר תהיה מעמיקה, מעניינת ופורייה יותר. יש לוודא שהשאלה המחקרית ונושא המטלה הנבחר מתאים לדרישות הקורס ומכיל חומרים ביבליוגרפיים רבים שיוכלו להתאים להיקף העבודה. כמו כן, לפני בחירת נושא העבודה האקדמית, יש לאתר מספר פריטים ביבליוגרפיים ולבצע הערכה כללית אודות היקף החומרים הביבליוגרפיים הקיימים בנושא המבוקש על מנת לוודא שקיימים מקורות מתאימים ועדכניים בנושא המבוקש.

השלב הבא של כתיבת עבודה אקדמית הוא ארגון פרקי העבודה, אשר יתועדו בהצעת המחקר של עבודתכם. חשוב לארגן פרקים בצורה מובנת, מהנושא הרחב לנושא הצר. כך למשל, בפרקים הראשונים יוצג היבט כללי של נושא העבודה ובפרקים לאחריהם יוצגו נושאים הקרובים לשאלה המחקרית. לאחר מכן, כתיבת העבודה אקדמית כוללת אינטגרציה של מקורות הספרות וסיכום של עיקרי התכנים, אשר ישולבו בפרקי העבודה.

היבט נוסף וחשוב שיש להקפיד עליו במהלך כתיבת עבודה אקדמית הוא שמירת נהלי עבודה אקדמיים תקינים וכן שמירה על כללי כתיבה לפי דרישות האקדמיה. דרישות אלו של כללי כתיבה אקדמיים מכילות הקפדה על עריכה לשונית (מבחינת ניסוח או הגהה) וכתיבה נכונה של ביבליוגרפיה. לפי כללי APA רישום נכון של ביבליוגרפיה ושל ניסוח לשוני בגוף העבודה יעניק רמה גבוהה ואיכותית לעבודה האקדמית.

אנו נוכל לסייע לכם גם בחלק זה של כתיבת העבודה האקדמית מבחינת עריכה לשונית ושירותי ניסוח והגהה של תכני העבודה ושל הביבליוגרפיה.

מאפיינים של עבודות אקדמיות

כתיבת עבודה אקדמית יכולה להיות עבודה אקדמית קטנה או גדולה, בהתאם לדרישות האקדמיות.

כתיבת עבודה אקדמית קטנה כגון מטלה או מבחן בית

היא עבודה שאינה גדולה בהיקף העמודים שלה וניתן להסתמך בה על חומרי הקורס וההרצאות שנלמדו וכן על מקורות חיצוניים, כגון מאמרים או ספרים, מתוך מאגרי מידע אקדמיים.

במהלך כתיבת עבודה אקדמית קטנה, נדרשים בדרך כלל לענות על שאלות מטלה או מבחן בית, ולהסתמך על הסילבוס ועל חומרי הקורס וההרצאות ומקורות חיצוניים נוספים.

על מנת לענות בצורה טובה לשאלות ולדרישות המטלה, נדרש להפגין בקיאות וידע בחומרים הנלמדים, בקריאת החומרים המבוקשים וסיכום הנקודות העיקריות מתכניהם.

כך ניתן יהיה ליישם בהצלחה כתיבת עבודה אקדמית קטנה לפי דרישות האקדמיה.

כתיבת עבודה אקדמית גדולה כגון רפרט או סמינריון

היא עבודה הגדולה בהיקף העמודים שלה, שיכולה להיות 20 עמודים ומעלה לסמינריון או 10-15 עמודים לרפרט, וכוללת ניתוח מעמיק של הידע הנלמד בקורס.

עבודה אקדמית גדולה כגון סמינריון, כולל העמקת הידע הנלמד בקורס, באמצעות כתיבה אקדמית על נושא מתוך תכני הקורס, שעליו מרחיבים את הידע.

עבודה סמינריונית יכולה להיות עיונית, הכוללת סקירת ספרות בלבד, או אמפירית, הכוללת בתוכה שאלונים וראיונות, לדוגמא.

אנו נוכל לסייע בשלבים של כתיבת עבודה אקדמית קטנה או גדולה, החל משלב המבוא, סקירת ספרות, ועד לשלבים המתקדמים של דיון וסיכום ומסקנות.

אפשר לעזור ? התקשרו 054-4905767
או
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
במסירת פרטים אני מסכים כי החברה תחזור אלי במייל או בטלפון.