סיוע בעבודות אקדמיות

Education is the key to success in life.

Solomon Ortiz

הסיוע שאנו מספקים בעבודות אקדמיות

סיוע בעבודות אקדמיות מנוהל ע"י אקדמאית מנוסה בעלת תואר שני, במטלות וסמינריונים, במגוון תחומים, בשירות אישי ומיומן לכל לקוח.

נשמח לספק לכם עזרה בכתיבת סמינריון או עזרה במהלך כתיבת עבודה אקדמית לאורך כל השלבים, החל מבחירת הנושא ושאלת מחקר, הכנת מצגות להצעות מחקר, איסוף ורישום מסודר של מראי המקום (אזכור ביבליוגרפי) ועד לעריכה וכתיבה של פרקי העבודה.

סיוע בסקירת ספרות, מציאת מקורות ממאגרי מידע ובארגון פרקי העבודה

נוכל לסייע לכם לכתוב את סקירת הספרות בעבודתכם ולעזור באיתור מאמרים או ספרים ממאגרי מידע איכותיים. ברשותי גישה בלעדית עם מנוי ליותר מ-60 מאגרי מידע אקדמיים בכל תחום, שיהוו את המקורות האקדמאיים לסקירה הספרותית.

סיוע בעבודות אקדמיות כולל ארגון מקצועי בכתיבת פרקי העבודה המרכזיים: תקציר, מבוא, סקירת ספרות, דיון, סיכום ומסקנות לכל סוגי העבודות, עבודות עיוניות ואמפיריות.

סיוע בעריכת ביבליוגרפיה

במסגרת שירותי סיוע בעבודות אקדמיות, אנו מספקים גם שירותי סיוע בעריכה ביבליוגרפית לפי הכללים האקדמיים, והגהה אקדמית ולשונית, כגון תיקוני ניסוח, של תכני העבודה.

סיוע במטלות או מבחני בית

נוכל לסייע לכם גם במטלות, ממ"נים או מבחני בית, בכל התחומים.

כתיבת דיון ומסקנות

בעבודות אמפיריות ו/או איכותניות לאחר ארגון פרק הממצאים שלכם, נוכל גם לסייע לכם בכתיבת דיון ומסקנות באופן איכותי.

סיכום מאמרים ו/או אינטגרציה של מקורות

סיוע באינטגרציה של מספר מקורות מידע ומאמרים אקדמיים וכתיבתם בשפה מדעית-איכותית בהתאם לדרישות האקדמיה.

שלבי הסיוע בעבודה אקדמית

כל עבודה אקדמאית כוללת מספר שלבים חשובים החל מבחירת הנושא וארגון הצעת המחקר ועד למציאת ביבליוגרפיה מתאימה וארגון פרקיה של העבודה.

ארגון נושא, שאלת מחקר וראשי פרקים

השלב הראשון בכל עבודה אקדמית הינו ארגון הצעת מחקר: בחירת הנושא, ניסוח שאלת מחקר ממוקדת ככל האפשר וניסוח ראשי פרקים. אנחנו עוזרים לסטודנטים בניסוח נושא וגם שאלת המחקר ואף בארגון ראשי הפרקים במיוחד כדי להקל עליכם את המשימה ואת הזמן היקר עבורכם.

מציאת ביבליוגרפיה

השלב הבא לאחר בחירת נושא ושאלת מחקר הוא מציאת ביבליוגרפיה הרלוונטית לנושא המחקר. אנחנו נעזור לכם במציאת ביבליוגרפיה בהתאם לכללי האקדמיה ואיתור החומר הנדרש של מאמרים, מחקרים, ספרים, פסיקה וחקיקה וכל ביבליוגרפיה נוספת הנדרשת ממיטב מאגרי המידע האקדמיים בארץ ובעולם.

כתיבת פרקי העבודה

לאחר איסוף החומר הביבליוגרפי, השלב הבא הינו כתיבה ועריכה של פרקי העבודה שנקבעו מראש בראשי הפרקים. אנחנו נבצע עבורכם את הסיוע במהלך המחקר העיוני שכולל את סידור החומר הביבליוגרפי בהתאם לכל פרק בעבודה, סיוע בכתיבת פרקי העבודה כולה ועריכתה בהתאם לדרישות האקדמיה ולבסוף קבלת התוצר הסופי באיכות ומקצועיות גבוהה.

הגהה של העבודה המחקרית/אקדמית

בסופו של דבר, העבודה צריכה להיכתב באופן מקצועי, מאורגן ובהיר לקורא כדי לקבל עבודה מקצועית ברמה גבוהה בהתאם לדרישות האקדמיה. בנוסף לסיוע בכתיבת עבודה חדשה אנו גם מעניקים שירותי הגהה ושכתוב של עבודות אשר אתם מעוניינים לשפרם מבחינת ניסוח, עריכה לשונית ואקדמית וכדומה.

מדוע לפנות אלינו?

אנו מבטיחים להשקיע בכל עבודה ברמת מקצועיות גבוהה ובקפדנות מירבית הנבדקת באופן אישי על ידי מנהלת החברה. כל בקשה או שאלה תטופל במהירות וביעילות.

ברשותנו גישה בלעדית למאגרי מידע אקדמיים במנוי, מה שמאפשר למצוא מאמרים אקדמיים איכותיים לכתיבת סקירת הספרות, כדי לקבל עבודה ברמה מקצועית עבורכם!

המלצות מלקוחותינו מוכיחות שאנו מעניקים שירות אישי, דיסקרטי, מיומן ומקצועי בזמן הגשה הקצר ביותר ובמחירים נוחים בשירותי סיוע בעבודות אקדמיות!

סיוע בעבודות אקדמיות מתבצע בעבודה אישית ומותאמת מול הלקוח באופן הטוב ביותר על מנת להבטיח תוצר ברמה גבוהה. יתרון זה הינו חשוב ביותר לעומת המתחרים.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. כל עבודה מיושמת בהשקעה מרבית ובשירות אישי מול הלקוח, על מנת להתאים את הסיוע האקדמי לדרישות האוניברסיטה/מכללה באופן הטוב ביותר ולשביעות רצונכם!

ניסיון של שנים ומחויבות משותפת להצלחה במסגרת החזון המקצועי של העסק מהווה יתרון כדי לכם את השירות הטוב ביותר כדי שתהיו מרוצים.

הייחוד אצלנו לעומת המתחרים הוא שמנהלת החברה באופן אישי מוודאת את הבטחת התוצר האיכותי ביותר ללקוחות, בשירותי סיוע בעבודות אקדמיות, בשירות אישי ומוקפד שכמותו לא קיים בארץ. נסו ותיווכחו!

תחומי התמחות

תחומי ההתמחות שלנו: אומנות, ביולוגיה, הסטוריה, חינוך והוראה, כימיה, כלכלה, לקות למידה, מדעי החברה, מדעי הרוח, משפטים, ניהול, סוציולוגיה, סיעוד ובריאות, ספרות, פילוסופיה, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, רפואה, תנ"ך, תקשורת ועוד.

עבור כל תחומי ההתמחות מיושם סיוע של אקדמאים בוגרי תואר ראשון ושני, ממיטב האוניברסיטאות בארץ.

נשמח לסייע עבורכם בכל תחום אקדמאי, וכל סיוע אקדמי מותאם ללקוחות לפי תחום לימודיהם.

פנו אלינו בכל שאלה או בקשה ונשמח לסייע בשירות מסור מכל הלב!

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר בחינם!

אפשר לעזור ? התקשרו 054-4905767
או
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
במסירת פרטים אני מסכים כי החברה תחזור אלי במייל או בטלפון.