הצהרת נגישות

כ-20% מהאוכלוסייה בישראל הם אנשים עם מוגבלות בדרגות שונות, הזקוקים לסיוע בנגישות בכלל ובגלישה באתרי אינטרנט בפרט. מוגבלות עשויה להיות בלקות ראייה, בלקות שמיעה, בלקות קוגניטיבית, בלקות מוטורית או בהיחלשות יכולות תפקודיות שונות הנובעות ממגבלה קבועה או זמנית.

אנו במיכל שירותי מידענות, רואים חשיבות רבה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו עבור לקוחותינו ומשקיעים בנושא משאבים ניכרים.

אמצעי הנגישות שננקטו על ידינו ומיושמים באתר

תכננו, עדכנו ועיצבנו את האתר כך שיעמוד בתקן הנגישות AA על פי הוראת ת"י 5568 - "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" . תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

כל העמודים באתר זה כתובים בקוד HTML5 תקין. כתיבה בקוד תקין מבטיחה עבודה תקינה של טכנלוגיות מסייעות בהם משתמשים אנשים עם מוגבלות (כגון קוראי-מסך לשימושם של עיוורים).

האתר עוצב בטקסט גדול ובצבעים ניגודיים המאפשרים שימוש מיטבי לכבדי ראייה ועוורי צבעים.

האתר רספונסיבי, ניתן לשנות את גודל הטקסטים באמצעות הגדלת הפונטים במערכת ההפעלה או באמצעות שימוש במקשים CTRL+ כדי להגדיל את התוכן באתר ללא פגיעה בחווית המשתמש.

האתר הותאם למכשירים ניידים ברזולוציות שונות, והרזולוציה המינימלית הממלצת היא בעלת רוחב של 300 פיקסלים, אם כי אפשר לגלוש באתר גם במכשירים ישנים בעלי רזולוציה נמוכה יותר.

התוכן באתר סמנטי. מכיל כותרות, טבלאות מידע, רשימות, פסקאות, קישורים תקניים, פקדים לטפסים ותיאורי תמונות אם הן בעלות משמעות.

ניווט באתר אפשרי באמצעות המקלדת וללא שימוש בעכבר (באמצעות מקש TAB, חיצים ו-Enter), כמו כן כל הטפסים באתר מונגשים.

באתר אין שימוש בתכנים מהבהבים ותכנים בעלי תנועה מהירה.

כמו כן, האתר נבדק בדפדפנים הפופולרים בשוק כגון Chrome, Internet Explorer 11  ו Firefox על מחשב אישי ומערכת הפעלה חלונות 10, ודפדפן ה Chrome על מכשיר אנדרואיד ואפל, וכן על דפדפן ה Safari המובנה במכשירי אפל IPad ו IPhone.

סיוע באם נתקלתם בבעיה

למרות כל המאמץ המושקע בהנגשת האתר, ברור לנו כי ייתכן שפריטים מסוימים לא יהיו נגישים כנדרש, אם בשל טעות אנוש, או בשל בעיה טכנולוגית.

במקרה שנתקלתם בכל בעיה הקשורה לנגישות או שיש לכם הצעות לשיפור, אנא פנו אלינו במייל [email protected] בטלפון 054-4905767 או דרך הטופס באתר ואנו נגיב בהתאם.

אפשר לעזור ? התקשרו 054-4905767
או
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
במסירת פרטים אני מסכים כי החברה תחזור אלי במייל או בטלפון.